Lattialle asetettava korkeussäädettävä jalkatuki. Tuen korkeutta säädetään jalalla punaisesta painonapista. Jalkalevy kallistuu käyttäjän jalkojen mukana. Korkeudensäätöalue 15-25cm.
The following problems were found:
- "Malli" is a required field.
- "Verhoilumateriaali" is a required field.
- "Toimitustapa" is a required field.
Jalkatuki Discus 250
Pyydä tarjous!
Tutustu myös
Form
Form on uusin Score-tuolimme, jossa on yhdistetty istuma-seisomatukien ja satulatuolien parhaita ominaisuuksia. Form sopii hyvin käytettäväksi leveiden satulatuolien korvaajana sekä nopeissa, liikkuvissa tilanteissa, että pidempiä aikoja istuttaessa.
Trim Plus satulatuoli
Runsaasti pehmustettu satulatuoli suuremmalla istuimella.
Balance satulatuoli
Balance-satulatuoli on ainutlaatuinen ergonominen ratkaisu, joka aktivoi lihaksia istuttaessa.
Shape työtuoli apuvälineenä
Ergonomisesti muotoiltu pilleri-istuin ja napakka selkätuki tekevät Shape-tuolista helpon ja monikäyttöisen.
Lonkkatuoli Artrodese
Artrodese on suunniteltu lonkkavaivoista kärsiville sekä lonkan kuntoutuspotilaille, istuimen etuosassa olevaa kaksiosaista reisitukea voidaan säätää molemmilla puolilla itsenäisesti.